x
Цей сайт використовує файли cookie для покращення роботи сайту. Детальніше.
Каталог
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Опис

Matrice 350 RTK

Прогрес на максимум

Оновлена флагманська платформа для безпілотників Matrice 350 RTK встановлює нові стандарти для галузі. Ця платформа нового покоління має абсолютно нову систему передачі відео та керування, більш ефективну систему акумуляторів, більш комплексні функції безпеки, а також надійне корисне навантаження та можливості розширення. Він має повну потужність, щоб додати інноваційної сили будь-якій повітряній операції.

Максимальна тривалість польоту 55хв [1] Клас захисту IP55 [2] Система передачі даних DJI O3 Enterprise  Пульт DJI RC Plus
Гарантовані 400 циклів роботи батареї [3] 6-спрямоване зондування та позиціонування FPV-камера нічного бачення Підтримка різного корисного навантаження

 

Потужні польотні характеристики

Міцна конструкція, потужний двигун, підвищений ступінь захисту та видатні льотні характеристики Matrice 350 RTK дають йому змогу вирішувати найрізноманітніші завдання.

55 хвилин [1]

IP55 [2]

2,7 кг

Максимальний час польоту Ступінь захисту Максимальна маса корисного навантаження

7000 м [4]

12 м/с

від -20° до 50° C 

Максимальна висота польоту Максимальна стійкість до вітру Діапазон робочих температур

 

Залишайтеся стабільними з новою системою передачі

O3 Enterprise Transmission

Matrice 350 RTK використовує DJI O3 Enterprise Transmission, яка підтримує триканальну передачу HD-трансляцій із роздільною здатністю 1080p [5] і максимальною відстанню передачі до 20 км [6]. Коптер і пульт дистанційного керування оснащені чотириантенною приймально-передавальною системою, яка може інтелектуально вибирати дві оптимальні антени для передачі, тоді як чотири антени приймають сигнали одночасно. Так покращується захист від перешкод і оптимізується стабільність передачі.

Новий досвід керування

DJI RC Plus

Оснащений 7-дюймовим яскравим екраном, пульт DJI RC Plus підтримує режим Dual Operator Mode і постачається із зовнішнім акумулятором WB37, який забезпечує час роботи до шести годин, задовольняючи всі робочі потреби.

Готовий до суворих умов експлуатації

Пульт DJI RC Plus захищений за стандартом IP54 [2] є пило- та водонепроникним, що забезпечує надійну роботу в погану погоду. Діапазон робочих температур від -20° до 50° C дає змогу працювати в умовах сильної спеки та холоду.

Зручне та ефективне керування

На передній, задній і верхній панелях пульта дистанційного керування розташовані кнопки й регулятори для швидкого доступу. Функції кнопок можна налаштувати відповідно до потреб користувача, створивши інтуїтивно зрозуміле та гнучке керування.

DJI Pilot 2

Застосунок DJI Pilot 2 додатково оптимізували для чіткого відображення типу місії та статусу польоту. Легке й плавне керування літальним апаратом і корисним навантаженням сприяє ефективнішій роботі.

Модернізована акумуляторна система

Нова система з двома батареями

Matrice 350 RTK оснащений новою системою з двома акумуляторами TB65, яка підтримує гарячу заміну батарей і дає змогу виконувати кілька польотів без вимкнення живлення. Гарантовані 400 циклів акумулятора [3] знижують вартість одного польоту.

Інтелектуальна акумуляторна станція нового покоління

Нова інтелектуальна акумуляторна станція BS65 — це універсальне рішення для заряджання, зберігання та транспортування акумуляторів.

  

Кілька режимів заряджання

У Storage Mode (режимі зберігання) заряджайте батарею до 50%, що добре підходить для тривалого простою. У режимі Ready-to-Fly (Готовність до польоту) швидко заряджайте кілька комплектів батарей до 90%, щоб мати змогу розпочати роботу в будь-який момент і продовжити термін служби батареї.

Інтелектуальне керування

Коли акумуляторна станція підключена до пульта керування DJI RC Plus, в застосунку DJI Pilot 2 буде відображатися інформація про стан батареї. Можна встановити кількість днів саморозряджання, оновити прошивку, експортувати журнали та отримати доступ до інших швидких операцій.

Легке транспортування

Акумуляторна станція оснащена колесами, що обертаються на 360° для зручного переміщення.

Підвищена безпека польотів

Індикатор блокування променів

Matrice 350 RTK додає функцію виявлення блокування кронштейна, щоб уникнути ризику розблокування променів, даючи Вам змогу спокійно зосередитися на польоті.

FPV-камера нічного бачення

Завдяки видатним можливостям нічного бачення, FPV-камера може чітко відображати довкілля та перешкоди під час польоту вночі. Вона працює в тандемі з функцією PinPoint, щоб забезпечити кращу навігацію для безпечного польоту, допомагаючи впевненіше працювати вночі.

6-спрямоване зондування та позиціонування

Matrice 350 RTK оснащений системою бінокулярних візуальних сенсорів у шести напрямках та інфрачервоною системою зондування, що дає змогу здійснювати спостереження, позиціонування та виявлення перешкод у шести напрямках, забезпечуючи комплексний захист у польоті [7].

Радар CSM [8]

З радаром CSM Matrice 350 RTK може виявляти та уникати перешкод угорі або в горизонтальному діапазоні 360°[9]. Ефективна дальність виявлення становить до 30 м [10], що є додатковим фактором безпеки польотів.

Багаторівнева конструкція із запасом міцності

Бортова й сенсорна системи Matrice 350 RTK мають запас міцності конструкції для максимального забезпечення безпеки польотів, що дає змогу впевненіше справлятися з жорсткими умовами експлуатації.

Потужне корисне навантаження [8].

Matrice 350 RTK підтримує одинарний підвіс, подвійний підвіс [11] (спрямовані вниз) і одинарний верхньоспрямований підвіс [11] та має відкритий інтерфейс E-Port. З максимальною вантажопідйомністю 2,7 кг, коптер може нести до трьох корисних навантажень одночасно, задовольняючи потреби різних сценаріїв експлуатації, як-от громадська безпека, інспекція та картографування.

Серія Zenmuse H20

Система з чотирьох сенсорів — зум-камери, ширококутної камери, тепловізора та лазерного далекоміра доповнена вдосконаленими інтелектуальними алгоритмами, для неперевершеної якості зйомки та зображень.

Zenmuse H20N

Zenmuse H20N інтегрує сенсори starlight (зоряного світла) у свої зум- і ширококутні камери для зйомок із нічним баченням. У поєднанні з корисними навантаженнями й тепловізійними камерами, подвійним зумом і лазерним далекоміром Ви отримаєте універсальну систему, що відповідає усім вимогам.

Zenmuse P1

Zenmuse P1 поєднує в собі повнокадровий сенсор зі змінними об'єктивами з фіксованим фокусом на 3-осьовому стабілізованому підвісі. Розроблена для фотограмметричних польотів, вона вивела ефективність і точність на новий рівень.

Zenmuse L1

Zenmuse L1 поєднує лідарний модуль Livox, високоточний IMU та картографічну камеру. У поєднанні з польотною платформою підвіс утворює комплексне рішення, яке надає 3D-дані в режимі реального часу протягом усього дня, ефективно фіксуючи деталі складних структур і надаючи високоточні реконструйовані моделі.

Корисні навантаження інших виробників

Спеціальне корисне навантаження, як-от детектори газу, гучномовці та мультиспектральні датчики, можна комбінувати з Matrice 350 RTK за допомогою DJI Payload SDK, щоб розширити сфери застосування.

Інтелектуальна експлуатація

Високоточне картографування

Matrice 350 RTK підтримує місії Waypoint, Mapping, Oblique і Linear Flight. Ви можете використовувати Terrain Follow [12] або Smart Oblique [13] для ефективного збору даних. Разом із DJI Terra Ви можете швидко отримати цифрові результати у форматі 2D і 3D, з високою точністю й ефективністю картографування.

Координація «повітря-земля»

Завдяки високоточній системі PinPoint і хмарному картографуванню в режимі реального часу [14] Matrice 350 RTK може зв'язати воєдино повітря, землю і хмару. Після того, як дрон завершує збір зображень, DJI FlightHub 2 може швидко змоделювати місце операції й передати командну інформацію коптеру й наземним операторам. Пульт дистанційного керування і FlightHub 2 підтримують нанесення точок, ліній, поверхонь та завантаження в режимі реального часу, а також можуть співпрацювати з дроном для прямої трансляції в реальному часі, долаючи комунікаційні бар'єри для спільної роботи в режимі «повітря-земля».

Автоматизована перевірка точності

Завдяки функції запису місії в реальному часі Matrice 350 RTK здатний генерувати й зберігати файли маршрутів польотів, які можна використати в будь-який час для автоматизованої роботи і зробити повторні перевірки менш трудомісткими. За використання AI Spot-Check [15] Matrice 350 RTK підтримує автоматичне кадрування й ручне налаштування об'єктів для підвищення точності повторних зйомок і якості інспекції.

Широкий асортимент аксесуарів [16]

Пульт керування DJI RC Plus

DJI RC Plus має 7-дюймовий екран яскравістю до 1200 ніт, а також кнопки, що забезпечують плавне керування. Він постачається зі стандартним зовнішнім акумулятором WB37 і підтримує гарячу заміну батарей. Може працювати до 6 годин, якщо комбінувати внутрішні та зовнішні батареї.

Радар CSM [8]

Радар CSM можна встановити на верхній частині дрона для додаткової безпеки польоту. Ефективна дальність виявлення може досягати 30 м [10]. Радар може точно виявляти і вчасно уникати ледь помітних перешкод угорі або в горизонтальному діапазоні 360°[9].

Інтелектуальна акумуляторна станція BS65

Універсальне рішення для заряджання, зберігання ітранспортування акумуляторів. Нові режими Storage (зберігання) та Ready-to-Fly (Готовність до польоту) підвищують ефективність заряджання та продовжують термін служби акумулятора. Нова конструкція коліс, що обертаються на 360°, забезпечує зручніше переміщення.

High-Altitude Low-Noise Propellers [8]

Висотні малошумні пропелери гарантують продуктивність польоту на великих висотах від 3 000 до 7 000 м, а шум лопатей знижено на 2 децибели порівняно зі стандартними пропелерами 2110s [17].

TB65 Intelligent Flight Battery

Інтелектуальна акумуляторна батарея TB65 використовує високопродуктивні та високоенергетичні елементи й має гарантованих 400 циклів [3], зменшуючи витрати на один політ. Має покращену тепловіддачу та систему автоматичного підігріву.

Безпека даних користувача

Шифрування мультимедійних даних Режим локальних даних Очищення всіх даних пристрою
одним натисканням
Шифрування передачі відео AES-256

Хмарний API

 

Екосистема

 

SDK для корисного навантаження

Інтегруйте різноманітне корисне навантаження сторонніх виробників, як-от детектори газу, гучномовці, мультиспектральні датчики, обчислювальні модулі тощо. Payload SDK підтримує E-Port, SkyPort V2 та DJI X-Port [18], що значно скорочує життєвий цикл розробки ПЗ для корисного навантаження та максимізує потенціал корисних навантажень у різноманіших сценаріях. E-Port підтримує Payload SDK V3 і пізніші версії, а також сумісний із сторонніми розробниками Payload SDK для платформ серії Matrice 30.

Mobile SDK 

Завдяки великій мережі мобільних застосунків сторонніх розробників можна розкрити можливості Вашої платформи для задоволення спеціалізованих потреб місії. Використовуючи Mobile SDK, Matrice 350 RTK підтримує розробку мобільних застосунків, які легко налаштовуються.

Хмарний API

За допомогою Cloud API можна безпосередньо підключити Matrice 350 RTK до сторонніх хмарних платформ через DJI Pilot 2, отримавши доступ до таких функцій, як-от передача даних, пряма трансляція та розробка маршрутів польоту.

Професійний дрон DJI Matrice 350 RTK

Артикул CP.EN.00000468.01
В наявності
257 418 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Характеристики
Виробник dji.com
Діапазон частоти 2.4000-2.4835 ГГц
5.150-5.250 ГГц (CE: 5.170-5.250 ГГц)
5.725-5.850 ГГц
EIRP 2.4000-2.4835 ГГц: < 33 dBm (FCC) < 20 dBm (CE/SRRC/MIC)
5.150-5.250 GHz (CE: 5.170-5.250 ГГц): < 23 dBm (CE)
5.725-5.850 ГГц: < 33 dBm (FCC/SRRC) < 14 dBm (CE)
Підвіс навантаження на один підвіс: 960 г
макс. навантаження: 9.2 кг
Маневреність нахил: 300°/с
оберт: 100°/с
кут нахилу: 30°
Швидкість макс. швидкість: 23 м/с
підйом: 6 м/с
вертикальний спуск: 5 м/с
спуск під нахилом: 7 м/с
Висота 5000 м (пропеллери 2110s, навантаження ≤ 7,4 кг)
7000 м (пропеллери 2112 High-Altitude Low-Noise, навантаження ≤ 7,2 кг)
Час 55 хв
GNSS GPS + GLONASS + BeiDou + Galileo
Підтримувані підвіси DJI Zenmuse H20/H20T/H20N/P1/L1
FPV камера Роздільна здатність: 1080p
Поле огляду (FOV):142°
Частота кадрів: 30 fps
Інфрачервоні сенсори Дальність виявлення перешкод: 0.1-8 м
FOV: 30° (±15°)
Система спостереження Дальність виявлення перешкод:
вперед/назад/ліворуч/праворуч: 0,7-40 м
вгору/вниз: 0,6-30м

Поле огляду (FOV):
Вперед/назад/вниз: 65° (Г), 50° (В)
Вліво/вправо/вгору: 75°(Г), 60°(В)
Пульт дистанційного керування Зовнішній акумулятор:
WB37 (4920 mAh)

Вбудований акумулятор:
Li-ion (6500 mAh)

час використання: 3.3 год
+додатковий акумулятор: 6 год
Габарити Розкладений, без пропелерів:
810×670×430 мм (Д×Ш×В)

У складеному вигляді, пропелери в комплекті:
430×420×430 мм (Д×Ш×В)

Діагональ: 895 мм
Вага приблизно 3.77 кг (без батарей)
6.47 кг (із двома акумуляторами
Сумістність Zenmuse
  • Самовивіз:  вул. Велика Васильківська, 77А, Київ. Як проїхати?
  • Нова Пошта: поштомат, відділення, кур'єр

Безкоштовна доставка при умові замовлення від 5000 гривень.

- Онлайн-оплата банківською карткою.
- Безготівковий розрахунок для юридичних осіб.

Офіційна гарантія та сервісне обслуговування.

Вгору